Miditech

Показавши
Сортування
Клавіатура MIDITECH MIDISTART MUSIC 25 відрізняється від попередників стильним чорним алюмінієвим к..
Код товару: 63974
3 288 грн.
Miditech Guitarface II-компактний USB аудіоінтерфейс, 16-bit /48 kHz, вхід для мікрофона, інструмент..
Код товару: 64824
2 524 грн.
Компактна MIDI-клавіатура. Маленький "друг мандрівника" для тих, кому студія необхідна завжди і скрі..
Код товару: 63968
3 986 грн.

Апаратура Мідітех в магазині МузЛайн

Miditech. Зроблено в Німеччині-спеціально для вашого бюджету

Для початку якогось нового справи, найчастіше, потрібна ідея, стартовий каптал, а також вміння і талант. Якщо останньої категорії немає, то її іноді з успіхом може замінити багатий досвід – як конструкторсько-технічний, так і керівно-організаційний. Саме так і виник німецький виробник електронних клавішних інструментів, компанія Miditech.

Заснування компанії, розвиток, сучасне становище

Засновник компанії Мідітех Коста Найом не був інженером, конструктором, програмістом або винахідником – він був управлінцем. Раніше він встиг попрацювати генеральним керуючим в компанії Hammond Europe, А до цього займав керівні посади в Goldstar Keyboards, Evolution, Kurzweil і Denon digital Pianos. Маючи за плечима 25-ти річний досвід управління в індустрії клавішних інструментів, він зважився в 1998-му році почати власне виробництво, і зареєстрував компанію Miditech International.

Вірна стратегія була обрана спочатку: штаб-квартира компанії знаходиться в Кельні, а виробнича фабрика і обладнання – на Тайвані (пізніше додався ще один завод в Китаї). Це відразу дозволило заощадити, і вийти на більш конкурентну вартість на продукцію.

Сфера діяльності компанії не змінювалася: це виробництво електричних клавішних музичних інструментів. Продукція користується стабільним попитом на ринку – це обумовлює невисока ціна і прийнятну якість навіть для професійних музикантів.

Продаж на внутрішньо-німецькому ринку проходить через власну дистриб’юторську компанію, а ось на зовнішній ринок працює ціла мережа міжнародних дистриб’юторів. Розробкою продукції займається велика інтернаціональна команда інженерів-проектувальників. Апаратну частину підприємство розробляє самостійно - а ось для програмного забезпечення користується послугами сторонніх компаній, серед яких такі відомі бренди, як Musonik, Terratec, Ploytec, Magix та інші.

Компанія продовжує розробляти та впроваджувати нові продукти. У 2015-му році вона випустила на ринок своє перше професійне електронне фортепіано, і постійно оновлює ПЗ як до нього, так і до раніше випущених продуктів.

Каталог продукції компанії

На сьогоднішній день під брендом Miditech реалізуються наступні види категорії товарів:

  • Midi-клавіатури - від 25 до 49 клавіш, з різними ефектами. Деякі моделі забезпечені ефектом клавіатурою з емуляцією молоточкового механізму;
  • Робочі станції;
  • Компактні midi-клавіатури;
  • Електронні фортепіано – моделі з 61 і 88 клавішами;
  • Зовнішні аудіо - та midi-інтерфеси;
  • Чудову лінійку Pianobox, здатну перетворити будь-яку midi-клавіатуру або навіть гітара в повноцінний електронний інструмент.

Останнім часом налагодилася тісна співпраця з компанією Steinberg, спільно з якою розробляється і впроваджується ряд елементів програмного забезпечення для власних потреб.

Вибір і покупка продукції Miditech в магазині Музлайн

Онлайн-магазин компанії Музлайн пропонує найбільш зручну можливість грамотно вибрати і недорого купити обладнання та музичні інструменти не тільки компанії Miditech, але і будь-якого іншого світового виробника. Ознайомитися з описом і характеристиками продукції можна на нашому сайті, а подивитися на роботу обраної моделі в дії можна в нашому виставковому салоні за адресою: Україна, Київ, пр.Маяковського 43/2. Приходьте-наш асортимент і ціни Вас приємно здивують.

Читати повністю